روانپزشک خوب در پاسداران

دکتر روانپزشک در پاسداران

 

 

دکتر روانپزشک در پاسداران

 

دکتر روانپزشک در پاسداران
دکتر روانپزشک در پاسداران

زهرا ذوالفقاری
متخصص اعصاب و روان (روانپزشک)

روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن

آدرس شعبه پاسداران : تهران،ابتداي پاسداران،بعد از پل همت،بن بست شهيد اکرمي ( کوکب)پلاک 12 واحد 15

تلفن : 22779265-22775567
22779256-26714183

 

روانپزشکی شاخص ترین تخصص پزشکی است که با روان انسان ها سرو کار دارد. بنابرین ایجاب می کند پیش از و بیش از توجه به تشخیص گذاری و انتخاب گزینه های داروئی، او با دقت و حوصله به شکایت و حرف دل بیماران توجه نماید.
مراجع در پی چالش‌ ها، تعارضات و مشکلات روحی و روانی که از گنجایش و تحمل او فراتر بوده است و وی را به اختلالات عصبی رسانده است، نزد روان‌پزشک می‌آید و انتطار دارد روانپزشک، خوب به حرف او گوش بدهد و بدون قضاوت، راهکار مشاوره ای و درمانی برای او تعیین کند. او باید دلسوزانه و همدلانه برای رفع مشکل بیمار تلاش کند.
ابراز همدردی و همراهی کردن او با درمانجو زمانی معنا دارد که درمانجو بپذيرد که وی او را درک کرده است. از طرفی زمانی یک روانپزشک می تواند به طور واقعی مشکلات بیمار را بفهمد که از نطر علمی و تجربی واقف باشد که به دلائل مختلف از جمله سرشت، انسان ها با هم تفاوت قابل ملاحظه ای دارند. نکته مهم دیگر این که روانپزشک، رازدار بیمار است.

گاهی عواملی که باعث اضطراب، افسردگی و اختلال خواب یک فرد می شوند، مسائل شخصی و محرمانه ای است که فرد نتوانسته است با هیچکس حتی بستگان نزدیک خود در میان بگذارد.

https://www.aparat.com/clinicirani1

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
تماس با شعبه تهرانپارس