بهترین روانشناس خانواده در پاسداران

بهترین روانشناس خانواده در پاسداران

 • بهترین روانشناس خانواده در پاسداران
بهترین روانشناس خانواده در پاسداران
بهترین روانشناس خانواده در پاسداران
 • انوشه كاشي پزها
 • كارشناس ارشد مشاوره خانواده
  عضو سازمان نظام روانشناسي و مشاوره ايران
 • متخصص در امور زوج درماني ، خانواده درماني و مشاوره تخصصي كودك و نوجوان
 • مديريت داخلي مركز روانشناسي و مشاوره خانواده ايراني شعبه پاسداران
 • آدرس شعبه پاسداران : تهران،ابتداي پاسداران،بعد از پل همت،بن بست شهيد اکرمي ( کوکب)پلاک 12 واحد 15

  تلفن : 22779265-22775567
  22779256-26714183

 • http://khanevadeirani.blogfa.com


روانشناسان خانواده مسئولیت های گسترده ای از وظایف و نقش ها را بر عهده دارند. برخی از این مسئولیت ها شامل ارزیابی خانواده ، خانواده و زوج درمانی ، آموزش و پرورش ، حمایت از سیاست هایی که بر خانواده ها تأثیر می گذارد و انجام تحقیقات مربوط به زوج ها و خانواده ها است.
بسیاری از این متخصصان همچنین مداخلات را با افراد و خانواده ها انجام می دهند ، مانند: آزمایش و ارزیابی ، راهنمایی کارگاه ها ، شکل گیری سیاست هایی که بر خانواده ها تأثیر می گذارد ، آموزش ، مشاوره و انجام تحقیقات مربوط به خانواده ها و سایر سیستم های اجتماعی از جمله این موارد است.

 

انوشه روانشناس خوب در پاسداران

https://www.aparat.com/clinicirani1

https://bhtn.ir/xuNWS4

https://dryb.ir/32435

https://nobat.ir/25725

روانشناس زوج و خانواده

یک روانشناس خوب، باید دارای مهارت ارتباطی قدرتمند باشد؛ یعنی دارای مهارت ارتباطی و گفتاری عالی باشد در این صورت میتواند به طور موثر و کارآمد با گروه های مختلف مردم ارتباط بگیرد. مثلا؛ در برخی موارد لازم است ،برای برقرار شدن روابط بین خانواده مداخله انجام دهد.
احساس همدردی را بلد است؛ میتواند به شکل خوبی با درد، رنج و مشکلات بیمار خود همدردی کند و شرایطی را برای مراجع خود فراهم کند که کاملا احساس راحتی داشته باشد.
باید ثبات هیجان داشته باشد؛ بتواند با فشارهای ناشی از آشفتگی های عاطفی روبه رو شود، که ممکن است باعث ایجاد اختلالات شخصیتی شود.
او به سلامت روان خود اهمیت میدهد تا بتواند خود را در زمان خشم، ناراحتی و مشکل کنترل کند.یک روانشناس خوب، راز نگه داری را بلد است؛ راز و گفته های خود را برای دیگر افراد فاش نمیکند و هرچه در اتاق او گفته و شنیده میشود در همان جا میماند.

 

 • بهترین روانشناس خانواده در پاسداران#بهترین مشاور خانواده در پاسداران#بهترین روانشناس زوج در پاسداران#روانشناس انوشه کاشی#انوشه کاشی#زوج درمانگر خوب در پاسداران#زوج درمانی#خانواده درمانی#زوج درمانی و خانواده درمانی#روانشناس خوب در منطقه 3#روان درمانگر خوب در منطقه 3#یهترین مشاور روانشناسی در منطقه 3#روانشناس خوب خانم در منطقه 3#روان درمانگر خوب خانم در منطقه 3

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
تماس با شعبه تهرانپارس